Parmak izli çelik kapı kilitleri ve tüm parmak izli geçiş sistemleri sitemizde!
Kale, Multilock, Marelli parmak izli çelik kilitleri
AnasayfaİletişimÜrünlerResim GalerisiBlog
(Ofis, ev, çelik, ahşap) Kapılarınızı (şifreli, kartlı) parmak izli sisteme tadilat gerektirmeden en kolay nasıl çevirebilirsiniz?
Parmak izli kapı kilidi nasıl kullanılır, ne işe yarar? Kapınızı parmak izli sisteme nasıl geçirebilirsiniz?
Marelli Magic parmak izli çelik kapı kilidi şikayetleri, kullanıcı yorumları nelerdir? Ürünü almak mantıklı mıdır?
En ucuz Parmak izli geçiş kontrol sistemi! Apartman, ofis kapılarınızı Parmak iziyle açmak için ne yapmanız gerekir?
En güvenli çelik kapı : Kale Otomatik Kilitlemeli Monoblok Çelik Kapı Kilidi ne işe yarar? Parmak izli barelle birlikte kullanmanın faydaları..
(Ofis, ev, çelik, ahşap) Kapılarınızı (şifreli, kartlı) parmak izli sisteme tadilat gerektirmeden en kolay nasıl çevirebilirsiniz?
Çelik kapılar için en iyi parmak izli sistem hangisidir? Marelli MAGIC parmak izli barel, artık yepyeni versiyonuyla bu soruyu bitirdi…
Aralık, 2016
Kasım, 2017

(Ofis, ev, çelik, ahşap) Kapılarınızı (şifreli, kartlı) parmak izli sisteme tadilat gerektirmeden en kolay nasıl çevirebilirsiniz?

 

            

          Geçen yazımda bahsettim bu üründen o yüzden o kadar detaya girmeyeceğim. Ürünün detayları için o yazıma gitmek isteyenler buraya tıklasın geçsin. Ben bu yazıda olayın başka bir yönüne odaklanacağım çünkü. Bu arada ürün neydi onu söyleyeyim tabi, abartmayayım hepiniz düzenli okurum olmayabilirsiniz. Ürün Marelli MagicParmak İzli Barel….

 

 

 

 


                Çoğu insan kapısını kartla, şifreyle veya parmak iziyle açmak istiyor ama eski kapısında tadilat yaptırmak istemiyor + ustayla uğraşmak istemiyor + çok para ödemek istemiyor + kapısını bozmak istemiyor + elektrik çektirmek istemiyor + görüntü kirliliği istemiyor + doğru ürünü bulamıyor vs vs arttırılabilir. Neyse ki artık sektörde okumuş insanlar da var da bu sorunları çözebiliyoruz. (O kişi benim bu arada, off yine narsistik özelliklerim ortaya çıktı kusuruma bakmayın arada hortlayabiliyor.) J

 

 


                Çok ürün var bu işi yapmak için (parmak izli, kartlı, şifreli geçiş kontrol üniteleri, elektrikli kapı karşılıkları, kartlı kilitler vs vs) , hepsini de satıyoruz yıllardır ama bir sürü sorun oluyor. Yukarıda + ile yazdığım her şeyi yaşıyoruz açıkçası. En önemli sorun kapıda değişiklik yapmak ve elektrik çekmek, ya biri oluyor, ya da ikisi de sorun oluyor. Hem görsel açıdan hem de maliyet açısından büyük sıkıntı oluyor, doğru şekilde montaj yapacak adamı bulmak konusu ise en büyük sıkıntı. Yani adamda para var ama kime güveneceğini ve nasıl yaptıracağını bilemiyor kıyamam. Parası olmayıp bir de bu sorunlarla karşılaşanlara ise hiç hiç kıyamam. J


 

                Neyse zaten yukardaki gibi bir sorununuz olmasa bu yazıda ne işiniz var, umarım paranız vardır da az kıyamadıklarımdansınızdır. J  Size nasıl bir ürün bulmak lazım?

 

1)      Maliyeti çok aşırı olmayacak

2)      Montajı kendi başınıza yapabileceksiniz

3)      Elektrik çektirmeyeceksiniz

4)      Eski kapınızı ve kilidinizi kullanmaya devam edeceksiniz

5)      Görüntüsü güzel olacak

6)      Uzun vadede size yeni maliyetler ve sorunlar çıkarmayacak

7)      Güvenli olacak

8)      Konforlu olacak, yani kullanışı da rahat olacak

9)      Satın alması kolay olacak, bulmak için uğraştırmayacak

10)   Karşınızda muhatap olacak, yarın öbür gün sorun çıkarsa sıkıntı olmayacak

 


Daha da gider de, bu kadarı yeter herhalde ihtiyaçlarınız için. O zaman hemen size çözüm olan ürünü söyleyeyim de rahatlayayım. Başta söylediydim zaten, o zaman niye bu 10 maddeye uygun olduğunu anlatayım. Marelli Magic Parmak İzli Barel bu 10 maddeye hatta daha fazlasına da uyuyor, niye mi? Tek tek gidelim anlaması ve anlatması kolay olsun :

 

 

1)      Maliyeti çok aşırı olmayacak

 

Valla bu tabi göreceli bir konu olduğu için ucuz da diyemiyorum, pahalı da. Herkese göre değişir. Ama benim ucuz ve pahalı tanımlamam şöyledir, alternatiflerine bakarsın yaptığı işe bakarsın, ona göre karar verirsin. Marelli Magic barel diğer parmak izli ürünlerin yarı fiyatı. Hadi ucuza şifre paneli vs alayım dediniz, taktırma parasıyla birlikte yine aynı yere ve hatta daha pahalıya geldi. Ki kapınıza olup olmayacağı da belli değil, zaten taktıracak adamı bulup bulamadığınız zaten belli değil. Bir de üzerine şifre veya kartın bir sürü sakıncası olacak. Zaten o sistemlerin iki katı fiyatı bile olsa parmak izi sistemi tercih edilir ki bu da ayrı bir yazı konusu, girmeyelim hiç. Sonuç olarak göreceli olarak ucuz, ama tabi 10 tl ye barel takmak en ucuzu diyenlerdenseniz devam etmeyin lütfen yazıya.

 

 

 

 

 

 

2)      Montajı kendi başınıza yapabileceksiniz

 

Bu göreceli değil, 10 dk sürmüyor montajı. Aşağıda videosunu koyuyorum, video 2.5 dk sürüyor, düşünün artık.

 

 

 

 

 

 

3)      Elektrik çektirmeyeceksiniz

 

Şarj edilebilir, lityum pille çalışıyor. Yani elektrikle alakası yok. Pili nasıl gidiyor derseniz, motorlu bir ürün olmadığı için sadece parmağınızı gösterince pil yiyor, yani kullanıma göre 6 aya kadar kullanırsınız. Pili bitince de şarj etmesi çok rahat, normal cep telefonunuza taktığınız bir harici bataryayı bağlayın şarj etsin.

 

 

 

 

 

 

 

4)      Eski kapınızı ve kilidinizi kullanmaya devam edeceksiniz

 

En süperi bu zaten, kapınızda sonuçta bir kapı göbeği kullanıyorsunuz. Yani kapıların %95ine uyuyor. Çıkarın eski göbeğinizi bunu takın, oldu-bitti. Uydu uymadı, usta çağırayım, aman kapım bozuldu, yok olmadı yeni kapı yaptırayım işi bitti artık yani. Montaj videosunu da koyacağım, takamayanı döverler yani.

 

 

 

 

 

 

5)      Görüntüsü güzel olacak

 

Diğer motorlu tipler gibi kocaman değil, önde ve arkasında çevirmek için topuzları var o kadar. Onun dışında ne kapınızın yanında, üstünde, altında bir şey olmuyor. Kapı kolunuz değişmiyor. Her şey aynı kalıyor. Bence kapıda gayet şık duruyor ve gereksiz başka hiçbir parça bulunmuyor.

 

 

 

 

 

 

6)      Uzun vadede size yeni maliyetler ve sorunlar çıkarmayacak

 

Parmak izli olduğu için, diğer kartlı ürünler gibi sürekli kart kayboldu yeni kart alalım masrafları doğurmuyor. Ayrıca pili şarj edilebilir olduğu ve uzun süre şarjı gittiği için, aman yine pili bitti, pil alayım gibi bir masrafı da olmuyor.  Motorlu olmadığı için diğer parmak izli kilitler gibi bozuldu yandık şimdi gibi bir derdi de yok. Hadi çok çok uzun süre sonra bozuldu, paranız yok. Alın bir tane normal barel yine kapınızı kullanmaya devam edin. Halbuki diğer sistemlerin hepsinde yine o sistemi kullanmanız lazım yoksa kapınızda izler görünür ve yerine başka ürünler uymaz. Yani uzun vadede kesin daha ucuza geliyor diğer sistemlere göre. Gerçi gördüğünüz üzere alırken de daha ucuz zaten.

 


7)      Güvenli olacak

 

Güvenlik olarak zaten çok iyi, parmak izi ünitesi olarak İsviçre’den gelen Dünyanın 1 numaralı ünitesini kullandığı için hani başkasının parmağı uydu açtı falan gibi bir şey olması mümkün değil. Yanında verilen çelik rozeti kullanınca bareli kırmaları vs. gibi bir şey de olmuyor. Çünkü çelik rozeti diğerlerinden farklı ve diğerlerine uyan maymuncuğu bunda kullanamıyorlar. Ayrıca basaç sistemi gibi sadece dili tutmuyor, yani kapıyı kilitleyebiliyorsunuz. Bunun yanında mekanik anahtarı da var, ve o da çift kanallı açılması çok zor tiplerden. Şifremi biri gördü, kartımı biri çaldı konuları olmuyor. Parmak izi zaten en güvenli sistem. Temizlikçiniz ayrıldı mı? Siliyorsunuz parmak izini daha da kapıyı açamıyor. Bu da ayrı yazı konusu ama ana konuyu anlamışsınızdır sanırım.

 

 

 

 

 

 

8)      Konforlu olacak, yani kullanışı da rahat olacak

 

Ben kullanıyorum, en rahat kısımları “Neee? Anahtarı içeride mi unuttun?” kavgalarını yaşamamak; her seferinde çantada anahtarı aramamakbu anahtarı nereye koysam derdinden kurtulmak; eyvah anahtarı kaybettim biri bulur mu acaba stresinden uzaklaşmak vs. vs. Bu da çok uzatılır ama zaten kapınızı parmak izinizle açmanın rahatlığından bahsetmeme gerek yok, zaten o çok belli.

Bu arada ürünün vizyonundan da bahsedeyim, bir 6 ay sonra gelecek olan wifi priziyle modeminizle bağlantı kuracak ve kapınızı aplikasyonundan cep telefonu aracılığı ile açabilecek, üzerine bir de kim girmiş görebileceksiniz. Yani Marelli Magic Parmak İzli Barel durmuyor ve gelişmeye devam edecek. Konfor ve güvenlik de artacak bu şekilde tabi ki. İşin güzeli şu andaki ürünlere kullanılabilecek bunlar, almanız gereken sadece wifi prizi olacak.

 

 

 
9)      Karşınızda muhatap olacak, yarın öbür gün sorun çıkarsa sıkıntı olmayacak

 

Marelli markası 15 seneden fazladır piyasada, distribütörü ise 1974’den beri kilit sektöründe. Yani acaba yarın burada olur mu derdi yok, çünkü işi bu zaten ve son derece büyük bir firma. O konuda da sıkıntınız yok zaten. Ayrıca zaten dediğim gibi bozulma şansı çok az. Niye? Ürünün bozulabilecek asıl kısmı olan parmak izi ünitesi İsviçre’den geliyor ve 10.000.000 kez kullanım testinden geçmiş durumda. Yani bozmak isteseniz de bozmanız kolay değil. Motorlu falan olsa sıkıntı, bozulacak çok parça var ama bunda öyle bir sıkıntı da yok. Süper düşünmüşler yani.

 

 

 

 

10)   Satın alması kolay olacak, bulmak için uğraştırmayacak

 

Valla tabi bu kısım biraz sıkıntı normalde, hani göreyim alayım derseniz. Bayi kısmı yavaş yavaş oturuyor. Bayi olayım derseniz bir görüşürsünüz tabi. Ama bunda da iyi bir çözüm var, internetten direk sipariş verebiliyorsunuz, ertesi gün kargo dahil olarak evinize geliyor. Zaten görülecek çok bir şey yok aslında, o yüzden teknolojinin bu nimetini ben çok seviyorum. Linkini vs. de veriyorum, artık daha ne yapayım bilemiyorum. Buyurun gidin (acele edin bence) : http://www.hirdavatfirsati.com/p-6826-Bareller-%28Kapi-gobegi-silindir%29-Marelli-MAGIC-parmak-izli-kilit-%28kapi-gobegi-bareli-silindiri%29-MAGIC-.html


 

 

Yine çok uzattım, ama değdi yine süper bir yazı oldu. Hadi bakalım görüşmek üzere.


 

Öner TÜRKSEVER

 

 

 

 

 

 

 

<< Geri Yeni Yorum Ekle
s8z5l1l9
2018/12/29 07:52:15
essay on old custom tbse
<a href=" https://customessayy.com/ ">best custom essay website</a> - custom essay paper
best custom essay service - <a href=" https://customessayy.com/ ">order custom essay online</a>
https://customessayy.com/
q5a9a3u2
2018/12/29 07:46:04
buy essay online sgpg
<a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy college essays online</a>, buy an essay online
buy essays - <a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy my essay</a> https://buyessayy.us.com/
h8m2x7d3
2018/12/29 07:45:55
custom essays cheap ttyj
<a href=" https://cheapessayy.com/ ">custom essay writing cheap</a>, cheapest custom essay writing
do my essay cheap, <a href=" https://cheapessayy.com/ ">cheapest essay writers</a>
t1j4g4j7
2018/12/29 07:40:19
help write essay for me tluz
<a href=" https://essayhelpus.com/ ">sat essay writing help</a> - help me write a narrative essay
help write essay for me, <a href=" https://essayhelpus.com/ ">essay help live chat</a>
https://essayhelpus.com/
g6g8w6d5
2018/12/29 07:35:46
buy an essay paper ymrl
<a href=" https://buyessayy.us.com/ ">where can i buy an essay</a> - buy essay writing
where to buy essays, <a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy essay</a> https://buyessayy.us.com/
v4a4q5b3
2018/12/29 07:31:21
essay writers needed bcln
<a href=" https://essaywriterabc.com/ ">essay writers service</a>, essay writer online
professional grad school essay writers, <a href=" https://essaywriterabc.com/ ">the best essay writer</a>
o9i7l4t8
2018/12/29 07:28:39
college application essay editing services yrxv
<a href=" https://essayservicee.com/ ">legit essay writing services</a>, legitimate essay writing services
essay writing service scams - <a href=" https://essayservicee.com/ ">top essay editing service</a>
https://essayservicee.com/
c2b9i3c4
2018/12/29 07:25:55
buy essay writing xafv
<a href=" https://essaywritingabc.com/ ">online essay writing service</a>, college essay writing help
custom essay writing sites - <a href=" https://essaywritingabc.com/ ">narrative essay writing help</a>
q1y2s6n2
2018/12/29 07:22:26
someone write my essay for me yycq
<a href=" https://writemyessayabc.com/ ">write my college essay for me</a>, need someone to write my essay
write my college essay - <a href=" https://writemyessayabc.com/ ">how to write my college essay</a>
d3m2l3r9
2018/12/29 07:14:25
online custom essay writing service bsof
<a href=" https://customessayy.com/ ">what is the best custom essay writing service</a> - custom law essays
custom essay online, <a href=" https://customessayy.com/ ">custom essay writing reviews</a>
https://customessayy.com/
q2n0c6q9
2018/12/29 07:12:12
i need help with my college essay sulf
<a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">live essay help</a>, essay homework help
essay help toronto - <a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">college essay ideas help</a>
d6c0z5w6
2018/12/29 07:11:43
help writing argumentative essay kksp
<a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">essay help service</a> - help writing essays for college
help on essay, <a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">english essay helper</a> https://essayhelpp.us.com/
l1z8e2z3
2018/12/29 07:05:49
cheap essay writing service us mtbc
<a href=" https://cheapessayy.com/ ">write my essay for cheap</a> - custom essays cheap
cheap custom essay writing, <a href=" https://cheapessayy.com/ ">cheapest custom essays</a>
b2k9w3l2
2018/12/29 07:04:47
who can help me write an essay wafk
<a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">cheap essay help</a>, medical school essay help
need help writing an essay - <a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">essay help</a> https://essayhelpp.us.com/
c7a9m7o5
2018/12/29 07:01:47
help on writing an essay ulwa
<a href=" https://essayhelpus.com/ ">tok essay help</a> - essay writer helper
college essay help long island, <a href=" https://essayhelpus.com/ ">custom essay writing help</a>
https://essayhelpus.com/
a3r6t0g8
2018/12/29 06:44:26
service essay iyez
<a href=" https://essayservicee.com/ ">top 5 essay writing services</a> - which is the best essay writing service
mba essay writing services - <a href=" https://essayservicee.com/ ">top essay writing service</a>
https://essayservicee.com/
d3e4c5v1
2018/12/29 06:42:46
i need someone to write my essay rbmd
<a href=" https://writemyessayabc.com/ ">write my essay students</a> - help me write my essay
how to write my college essay, <a href=" https://writemyessayabc.com/ ">how to write my essay</a>
k9a2r1p8
2018/12/29 06:37:44
essay writer service psee
<a href=" https://essaywriterabc.com/ ">essay writer service</a> - essay writers service
essay writer services, <a href=" https://essaywriterabc.com/ ">top essay writers</a>
l8k3l6v2
2018/12/29 06:36:26
i need help writing an essay puyn
<a href=" https://essaywritingabc.com/ ">custom essay writing service toronto</a>, essay writing services online
writing essays custom, <a href=" https://essaywritingabc.com/ ">cheap custom essay writing services</a>
q4k8n1q9
2018/12/29 06:32:52
custom written essay hyzo
<a href=" https://customessayy.com/ ">custom essay order</a> - custom essays review
custom application essay, <a href=" https://customessayy.com/ ">custom admission essay</a>
https://customessayy.com/
41545 toplam öğe 1  ...  4  5  6  7  8  ...  2078 
Yeni Yorum Ekle
İsim*
Konu*
Yorum*
Lütfen resimde gördüğünüz doğrulama kodunu girin.*
Resmi yeniden yükle