Parmak izli çelik kapı kilitleri ve tüm parmak izli geçiş sistemleri sitemizde!
Kale, Multilock, Marelli parmak izli çelik kilitleri
AnasayfaİletişimÜrünlerResim GalerisiBlog
(Ofis, ev, çelik, ahşap) Kapılarınızı (şifreli, kartlı) parmak izli sisteme tadilat gerektirmeden en kolay nasıl çevirebilirsiniz?
Parmak izli kapı kilidi nasıl kullanılır, ne işe yarar? Kapınızı parmak izli sisteme nasıl geçirebilirsiniz?
Marelli Magic parmak izli çelik kapı kilidi şikayetleri, kullanıcı yorumları nelerdir? Ürünü almak mantıklı mıdır?
En ucuz Parmak izli geçiş kontrol sistemi! Apartman, ofis kapılarınızı Parmak iziyle açmak için ne yapmanız gerekir?
En güvenli çelik kapı : Kale Otomatik Kilitlemeli Monoblok Çelik Kapı Kilidi ne işe yarar? Parmak izli barelle birlikte kullanmanın faydaları..
(Ofis, ev, çelik, ahşap) Kapılarınızı (şifreli, kartlı) parmak izli sisteme tadilat gerektirmeden en kolay nasıl çevirebilirsiniz?
Çelik kapılar için en iyi parmak izli sistem hangisidir? Marelli MAGIC parmak izli barel, artık yepyeni versiyonuyla bu soruyu bitirdi…
Aralık, 2016
Kasım, 2017

(Ofis, ev, çelik, ahşap) Kapılarınızı (şifreli, kartlı) parmak izli sisteme tadilat gerektirmeden en kolay nasıl çevirebilirsiniz?

 

            

          Geçen yazımda bahsettim bu üründen o yüzden o kadar detaya girmeyeceğim. Ürünün detayları için o yazıma gitmek isteyenler buraya tıklasın geçsin. Ben bu yazıda olayın başka bir yönüne odaklanacağım çünkü. Bu arada ürün neydi onu söyleyeyim tabi, abartmayayım hepiniz düzenli okurum olmayabilirsiniz. Ürün Marelli MagicParmak İzli Barel….

 

 

 

 


                Çoğu insan kapısını kartla, şifreyle veya parmak iziyle açmak istiyor ama eski kapısında tadilat yaptırmak istemiyor + ustayla uğraşmak istemiyor + çok para ödemek istemiyor + kapısını bozmak istemiyor + elektrik çektirmek istemiyor + görüntü kirliliği istemiyor + doğru ürünü bulamıyor vs vs arttırılabilir. Neyse ki artık sektörde okumuş insanlar da var da bu sorunları çözebiliyoruz. (O kişi benim bu arada, off yine narsistik özelliklerim ortaya çıktı kusuruma bakmayın arada hortlayabiliyor.) J

 

 


                Çok ürün var bu işi yapmak için (parmak izli, kartlı, şifreli geçiş kontrol üniteleri, elektrikli kapı karşılıkları, kartlı kilitler vs vs) , hepsini de satıyoruz yıllardır ama bir sürü sorun oluyor. Yukarıda + ile yazdığım her şeyi yaşıyoruz açıkçası. En önemli sorun kapıda değişiklik yapmak ve elektrik çekmek, ya biri oluyor, ya da ikisi de sorun oluyor. Hem görsel açıdan hem de maliyet açısından büyük sıkıntı oluyor, doğru şekilde montaj yapacak adamı bulmak konusu ise en büyük sıkıntı. Yani adamda para var ama kime güveneceğini ve nasıl yaptıracağını bilemiyor kıyamam. Parası olmayıp bir de bu sorunlarla karşılaşanlara ise hiç hiç kıyamam. J


 

                Neyse zaten yukardaki gibi bir sorununuz olmasa bu yazıda ne işiniz var, umarım paranız vardır da az kıyamadıklarımdansınızdır. J  Size nasıl bir ürün bulmak lazım?

 

1)      Maliyeti çok aşırı olmayacak

2)      Montajı kendi başınıza yapabileceksiniz

3)      Elektrik çektirmeyeceksiniz

4)      Eski kapınızı ve kilidinizi kullanmaya devam edeceksiniz

5)      Görüntüsü güzel olacak

6)      Uzun vadede size yeni maliyetler ve sorunlar çıkarmayacak

7)      Güvenli olacak

8)      Konforlu olacak, yani kullanışı da rahat olacak

9)      Satın alması kolay olacak, bulmak için uğraştırmayacak

10)   Karşınızda muhatap olacak, yarın öbür gün sorun çıkarsa sıkıntı olmayacak

 


Daha da gider de, bu kadarı yeter herhalde ihtiyaçlarınız için. O zaman hemen size çözüm olan ürünü söyleyeyim de rahatlayayım. Başta söylediydim zaten, o zaman niye bu 10 maddeye uygun olduğunu anlatayım. Marelli Magic Parmak İzli Barel bu 10 maddeye hatta daha fazlasına da uyuyor, niye mi? Tek tek gidelim anlaması ve anlatması kolay olsun :

 

 

 

1)      Maliyeti çok aşırı olmayacak

 

Valla bu tabi göreceli bir konu olduğu için ucuz da diyemiyorum, pahalı da. Herkese göre değişir. Ama benim ucuz ve pahalı tanımlamam şöyledir, alternatiflerine bakarsın yaptığı işe bakarsın, ona göre karar verirsin. Marelli Magic barel diğer parmak izli ürünlerin yarı fiyatı. Hadi ucuza şifre paneli vs alayım dediniz, taktırma parasıyla birlikte yine aynı yere ve hatta daha pahalıya geldi. Ki kapınıza olup olmayacağı da belli değil, zaten taktıracak adamı bulup bulamadığınız zaten belli değil. Bir de üzerine şifre veya kartın bir sürü sakıncası olacak. Zaten o sistemlerin iki katı fiyatı bile olsa parmak izi sistemi tercih edilir ki bu da ayrı bir yazı konusu, girmeyelim hiç. Sonuç olarak göreceli olarak ucuz, ama tabi 10 tl ye barel takmak en ucuzu diyenlerdenseniz devam etmeyin lütfen yazıya.

 

 

 

 

 

 

 

2)      Montajı kendi başınıza yapabileceksiniz

 

Bu göreceli değil, 10 dk sürmüyor montajı. Aşağıda videosunu koyuyorum, video 2.5 dk sürüyor, düşünün artık.

 

 

 

 

 

 

 

3)      Elektrik çektirmeyeceksiniz

 

Şarj edilebilir, lityum pille çalışıyor. Yani elektrikle alakası yok. Pili nasıl gidiyor derseniz, motorlu bir ürün olmadığı için sadece parmağınızı gösterince pil yiyor, yani kullanıma göre 6 aya kadar kullanırsınız. Pili bitince de şarj etmesi çok rahat, normal cep telefonunuza taktığınız bir harici bataryayı bağlayın şarj etsin.

 

 

 

 

 

 

 

 

4)      Eski kapınızı ve kilidinizi kullanmaya devam edeceksiniz

 

En süperi bu zaten, kapınızda sonuçta bir kapı göbeği kullanıyorsunuz. Yani kapıların %95ine uyuyor. Çıkarın eski göbeğinizi bunu takın, oldu-bitti. Uydu uymadı, usta çağırayım, aman kapım bozuldu, yok olmadı yeni kapı yaptırayım işi bitti artık yani. Montaj videosunu da koyacağım, takamayanı döverler yani.

 

 

 

 

 

 

 

5)      Görüntüsü güzel olacak

 

Diğer motorlu tipler gibi kocaman değil, önde ve arkasında çevirmek için topuzları var o kadar. Onun dışında ne kapınızın yanında, üstünde, altında bir şey olmuyor. Kapı kolunuz değişmiyor. Her şey aynı kalıyor. Bence kapıda gayet şık duruyor ve gereksiz başka hiçbir parça bulunmuyor.

 

 

 

 

 

 

 

6)      Uzun vadede size yeni maliyetler ve sorunlar çıkarmayacak

 

Parmak izli olduğu için, diğer kartlı ürünler gibi sürekli kart kayboldu yeni kart alalım masrafları doğurmuyor. Ayrıca pili şarj edilebilir olduğu ve uzun süre şarjı gittiği için, aman yine pili bitti, pil alayım gibi bir masrafı da olmuyor.  Motorlu olmadığı için diğer parmak izli kilitler gibi bozuldu yandık şimdi gibi bir derdi de yok. Hadi çok çok uzun süre sonra bozuldu, paranız yok. Alın bir tane normal barel yine kapınızı kullanmaya devam edin. Halbuki diğer sistemlerin hepsinde yine o sistemi kullanmanız lazım yoksa kapınızda izler görünür ve yerine başka ürünler uymaz. Yani uzun vadede kesin daha ucuza geliyor diğer sistemlere göre. Gerçi gördüğünüz üzere alırken de daha ucuz zaten.

 

 


 

7)      Güvenli olacak

 

Güvenlik olarak zaten çok iyi, parmak izi ünitesi olarak İsviçre’den gelen Dünyanın 1 numaralı ünitesini kullandığı için hani başkasının parmağı uydu açtı falan gibi bir şey olması mümkün değil. Yanında verilen çelik rozeti kullanınca bareli kırmaları vs. gibi bir şey de olmuyor. Çünkü çelik rozeti diğerlerinden farklı ve diğerlerine uyan maymuncuğu bunda kullanamıyorlar. Ayrıca basaç sistemi gibi sadece dili tutmuyor, yani kapıyı kilitleyebiliyorsunuz. Bunun yanında mekanik anahtarı da var, ve o da çift kanallı açılması çok zor tiplerden. Şifremi biri gördü, kartımı biri çaldı konuları olmuyor. Parmak izi zaten en güvenli sistem. Temizlikçiniz ayrıldı mı? Siliyorsunuz parmak izini daha da kapıyı açamıyor. Bu da ayrı yazı konusu ama ana konuyu anlamışsınızdır sanırım.

 

 

 

 

 

 

 

8)      Konforlu olacak, yani kullanışı da rahat olacak

 

Ben kullanıyorum, en rahat kısımları “Neee? Anahtarı içeride mi unuttun?” kavgalarını yaşamamak; her seferinde çantada anahtarı aramamakbu anahtarı nereye koysam derdinden kurtulmak; eyvah anahtarı kaybettim biri bulur mu acaba stresinden uzaklaşmak vs. vs. Bu da çok uzatılır ama zaten kapınızı parmak izinizle açmanın rahatlığından bahsetmeme gerek yok, zaten o çok belli.

Bu arada ürünün vizyonundan da bahsedeyim, bir 6 ay sonra gelecek olan wifi priziyle modeminizle bağlantı kuracak ve kapınızı aplikasyonundan cep telefonu aracılığı ile açabilecek, üzerine bir de kim girmiş görebileceksiniz. Yani Marelli Magic Parmak İzli Barel durmuyor ve gelişmeye devam edecek. Konfor ve güvenlik de artacak bu şekilde tabi ki. İşin güzeli şu andaki ürünlere kullanılabilecek bunlar, almanız gereken sadece wifi prizi olacak.

 

 

 

  


 

9)      Karşınızda muhatap olacak, yarın öbür gün sorun çıkarsa sıkıntı olmayacak

 

Marelli markası 15 seneden fazladır piyasada, distribütörü ise 1974’den beri kilit sektöründe. Yani acaba yarın burada olur mu derdi yok, çünkü işi bu zaten ve son derece büyük bir firma. O konuda da sıkıntınız yok zaten. Ayrıca zaten dediğim gibi bozulma şansı çok az. Niye? Ürünün bozulabilecek asıl kısmı olan parmak izi ünitesi İsviçre’den geliyor ve 10.000.000 kez kullanım testinden geçmiş durumda. Yani bozmak isteseniz de bozmanız kolay değil. Motorlu falan olsa sıkıntı, bozulacak çok parça var ama bunda öyle bir sıkıntı da yok. Süper düşünmüşler yani.

 

 

 

 

10)   Satın alması kolay olacak

, bulmak için uğraştırmayacak

 

Valla tabi bu kısım biraz sıkıntı normalde, hani göreyim alayım derseniz. Bayi kısmı yavaş yavaş oturuyor. Bayi olayım derseniz bir görüşürsünüz tabi. Ama bunda da iyi bir çözüm var, internetten direk sipariş verebiliyorsunuz, ertesi gün kargo dahil olarak evinize geliyor. Zaten görülecek çok bir şey yok aslında, o yüzden teknolojinin bu nimetini ben çok seviyorum. Linkini vs. de veriyorum, artık daha ne yapayım bilemiyorum. Buyurun gidin (acele edin bence) : http://www.hirdavatfirsati.com/p-6826-Bareller-%28Kapi-gobegi-silindir%29-Marelli-MAGIC-parmak-izli-kilit-%28kapi-gobegi-bareli-silindiri%29-MAGIC-.html


 

 

Yine çok uzattım, ama değdi yine süper bir yazı oldu. Hadi bakalım görüşmek üzere.


 

Öner TÜRKSEVER

 

 

 

 

 

 

 

<< Geri Yeni Yorum Ekle
z6j9m1r6
2018/12/27 13:54:05
essay writer reviews mmlj
<a href=" https://essaywriterabc.com/ ">the essay writer</a> - professional essay writers for hire
essay writers for pay, <a href=" https://essaywriterabc.com/ ">good essay writers</a>
w5b0h1g8
2018/12/27 13:49:59
graduate school essay writing service aceh
<a href=" https://essayservicee.com/ ">best online essay writing service</a> - mba essay services
custom essay writing service, <a href=" https://essayservicee.com/ ">essays about community service</a>
https://essayservicee.com/
u0u6f2e7
2018/12/27 13:44:57
cheap custom essays online jkig
<a href=" https://customessayy.com/ ">cheap custom essay writing service</a> - cheap custom essays
best custom essay writing, <a href=" https://customessayy.com/ ">quality custom essays</a>
https://customessayy.com/
y4x1z5x9
2018/12/27 13:44:52
write my essay cheap sbim
<a href=" https://writemyessayabc.com/ ">write my history essay</a>, can you write my essay for me
pay someone to write my essay - <a href=" https://writemyessayabc.com/ ">how can i pay someone to write my essay</a>
s1t3t2n4
2018/12/27 13:27:10
custom essay writing toronto thyz
<a href=" https://essaywritingabc.com/ ">recommended essay writing service</a>, college essay writing company
essay writing services, <a href=" https://essaywritingabc.com/ ">writing essay service</a>
w6i6q8s5
2018/12/27 13:22:44
buy essay papers cheap izpg
<a href=" https://buyessayy.com/ ">buy essay online</a>, buy essay online
cheap essays to buy, <a href=" https://buyessayy.com/ ">buy essays online cheap</a>
https://buyessayy.com/
m9j9g9o9
2018/12/27 13:16:34
cheap essay service ozon
<a href=" https://cheapessayy.com/ ">cheap essay writers</a> - cheap essays writing service
order essay online cheap, <a href=" https://cheapessayy.com/ ">cheap essay writer</a>
l6s9c2w4
2018/12/27 13:15:16
help writing a college essay gfnb
<a href=" https://essayhelpus.com/ ">compare and contrast essay help</a>, higher english critical essay help
help writing an essay for college - <a href=" https://essayhelpus.com/ ">essay homework help</a>
https://essayhelpus.com/
c3g9c2y2
2018/12/27 13:03:19
need someone to write my essay fztb
<a href=" https://writemyessayabc.com/ ">write my essay service</a> - can i get someone to write my essay
write my essay cheap - <a href=" https://writemyessayabc.com/ ">write my admissions essay</a>
i2i6t4u6
2018/12/27 13:02:25
custom written essays dmbd
<a href=" https://customessayy.com/ ">quality custom essay</a> - custom essay writing
essay on customer service, <a href=" https://customessayy.com/ ">custom essays for cheap</a>
https://customessayy.com/
s2q4m8y1
2018/12/27 13:01:37
essay writers online ckjz
<a href=" https://essaywriterabc.com/ ">college essay writers block</a>, fake essay writer
essay writer program - <a href=" https://essaywriterabc.com/ ">the best essay writers</a>
r7x0j3v9
2018/12/27 12:53:15
top rated essay writing service rrdv
<a href=" https://essayservicee.com/ ">essay community service</a> - online essay writing services
best custom essay writing service - <a href=" https://essayservicee.com/ ">essay writing service</a>
https://essayservicee.com/
n2f0t1h5
2018/12/27 12:36:04
cheap essay writing service xhzh
<a href=" https://cheapessayy.com/ ">cheapest custom essay writing</a>, cheap essay online
custom essays for cheap, <a href=" https://cheapessayy.com/ ">cheapest essays writing services</a>
y0g6n5w4
2018/12/27 12:34:32
academic essay writing services jvxb
<a href=" https://essaywritingabc.com/ ">help writing argumentative essay</a> - help writing a compare and contrast essay
english essay writing help, <a href=" https://essaywritingabc.com/ ">writing an essay help</a>
d1m4q4h1
2018/12/27 12:31:45
essay online help himi
<a href=" https://essayhelpus.com/ ">i need help to write an essay</a>, helping others essays
professional essay help - <a href=" https://essayhelpus.com/ ">essay writing help for high school students</a>
https://essayhelpus.com/
x9e4o3w3
2018/12/27 12:21:57
write my college essay for me yaqj
<a href=" https://writemyessayabc.com/ ">how to write my essay</a>, write my essay service
write my admissions essay - <a href=" https://writemyessayabc.com/ ">write my essay please</a>
e2g5x1m4
2018/12/27 12:19:55
custom essay writing company gkff
<a href=" https://customessayy.com/ ">custom college essay writing service</a> - good customer service essay
custom essay writing, <a href=" https://customessayy.com/ ">custom essay help</a>
https://customessayy.com/
x3x0h3c2
2018/12/27 11:55:44
essay writting service dcxm
<a href=" https://essayservicee.com/ ">best college application essay service</a>, service essays
civil service essay - <a href=" https://essayservicee.com/ ">essay writing services toronto</a>
https://essayservicee.com/
f6c9s2j1
2018/12/27 11:54:05
custom essays cheap okcr
<a href=" https://cheapessayy.com/ ">pay for essay cheap</a> - essay writer cheap
cheapest essay writing services, <a href=" https://cheapessayy.com/ ">cheap essay writing services</a>
y9x5n6a0
2018/12/27 11:50:39
national junior honor society essay help vgfr
<a href=" https://essayhelpus.com/ ">need help writing an essay</a>, help writing grad school essay
macbeth essay help - <a href=" https://essayhelpus.com/ ">college essay helper</a>
https://essayhelpus.com/
40907 toplam öğe 1  ...  3  4  5  6  7  ...  2046 
Yeni Yorum Ekle
İsim*
Konu*
Yorum*
Lütfen resimde gördüğünüz doğrulama kodunu girin.*
Resmi yeniden yükle