Parmak izli çelik kapı kilitleri ve tüm parmak izli geçiş sistemleri sitemizde!
Kale, Multilock, Marelli parmak izli çelik kilitleri
AnasayfaİletişimÜrünlerResim GalerisiBlog
(Ofis, ev, çelik, ahşap) Kapılarınızı (şifreli, kartlı) parmak izli sisteme tadilat gerektirmeden en kolay nasıl çevirebilirsiniz?
Parmak izli kapı kilidi nasıl kullanılır, ne işe yarar? Kapınızı parmak izli sisteme nasıl geçirebilirsiniz?
Marelli Magic parmak izli çelik kapı kilidi şikayetleri, kullanıcı yorumları nelerdir? Ürünü almak mantıklı mıdır?
En ucuz Parmak izli geçiş kontrol sistemi! Apartman, ofis kapılarınızı Parmak iziyle açmak için ne yapmanız gerekir?
En güvenli çelik kapı : Kale Otomatik Kilitlemeli Monoblok Çelik Kapı Kilidi ne işe yarar? Parmak izli barelle birlikte kullanmanın faydaları..
(Ofis, ev, çelik, ahşap) Kapılarınızı (şifreli, kartlı) parmak izli sisteme tadilat gerektirmeden en kolay nasıl çevirebilirsiniz?
Çelik kapılar için en iyi parmak izli sistem hangisidir? Marelli MAGIC parmak izli barel, artık yepyeni versiyonuyla bu soruyu bitirdi…
Aralık, 2016
Kasım, 2017

(Ofis, ev, çelik, ahşap) Kapılarınızı (şifreli, kartlı) parmak izli sisteme tadilat gerektirmeden en kolay nasıl çevirebilirsiniz?

 

            

          Geçen yazımda bahsettim bu üründen o yüzden o kadar detaya girmeyeceğim. Ürünün detayları için o yazıma gitmek isteyenler buraya tıklasın geçsin. Ben bu yazıda olayın başka bir yönüne odaklanacağım çünkü. Bu arada ürün neydi onu söyleyeyim tabi, abartmayayım hepiniz düzenli okurum olmayabilirsiniz. Ürün Marelli MagicParmak İzli Barel….

 

 

 

 


                Çoğu insan kapısını kartla, şifreyle veya parmak iziyle açmak istiyor ama eski kapısında tadilat yaptırmak istemiyor + ustayla uğraşmak istemiyor + çok para ödemek istemiyor + kapısını bozmak istemiyor + elektrik çektirmek istemiyor + görüntü kirliliği istemiyor + doğru ürünü bulamıyor vs vs arttırılabilir. Neyse ki artık sektörde okumuş insanlar da var da bu sorunları çözebiliyoruz. (O kişi benim bu arada, off yine narsistik özelliklerim ortaya çıktı kusuruma bakmayın arada hortlayabiliyor.) J

 

 


                Çok ürün var bu işi yapmak için (parmak izli, kartlı, şifreli geçiş kontrol üniteleri, elektrikli kapı karşılıkları, kartlı kilitler vs vs) , hepsini de satıyoruz yıllardır ama bir sürü sorun oluyor. Yukarıda + ile yazdığım her şeyi yaşıyoruz açıkçası. En önemli sorun kapıda değişiklik yapmak ve elektrik çekmek, ya biri oluyor, ya da ikisi de sorun oluyor. Hem görsel açıdan hem de maliyet açısından büyük sıkıntı oluyor, doğru şekilde montaj yapacak adamı bulmak konusu ise en büyük sıkıntı. Yani adamda para var ama kime güveneceğini ve nasıl yaptıracağını bilemiyor kıyamam. Parası olmayıp bir de bu sorunlarla karşılaşanlara ise hiç hiç kıyamam. J


 

                Neyse zaten yukardaki gibi bir sorununuz olmasa bu yazıda ne işiniz var, umarım paranız vardır da az kıyamadıklarımdansınızdır. J  Size nasıl bir ürün bulmak lazım?

 

1)      Maliyeti çok aşırı olmayacak

2)      Montajı kendi başınıza yapabileceksiniz

3)      Elektrik çektirmeyeceksiniz

4)      Eski kapınızı ve kilidinizi kullanmaya devam edeceksiniz

5)      Görüntüsü güzel olacak

6)      Uzun vadede size yeni maliyetler ve sorunlar çıkarmayacak

7)      Güvenli olacak

8)      Konforlu olacak, yani kullanışı da rahat olacak

9)      Satın alması kolay olacak, bulmak için uğraştırmayacak

10)   Karşınızda muhatap olacak, yarın öbür gün sorun çıkarsa sıkıntı olmayacak

 


Daha da gider de, bu kadarı yeter herhalde ihtiyaçlarınız için. O zaman hemen size çözüm olan ürünü söyleyeyim de rahatlayayım. Başta söylediydim zaten, o zaman niye bu 10 maddeye uygun olduğunu anlatayım. Marelli Magic Parmak İzli Barel bu 10 maddeye hatta daha fazlasına da uyuyor, niye mi? Tek tek gidelim anlaması ve anlatması kolay olsun :

 

 

1)      Maliyeti çok aşırı olmayacak

 

Valla bu tabi göreceli bir konu olduğu için ucuz da diyemiyorum, pahalı da. Herkese göre değişir. Ama benim ucuz ve pahalı tanımlamam şöyledir, alternatiflerine bakarsın yaptığı işe bakarsın, ona göre karar verirsin. Marelli Magic barel diğer parmak izli ürünlerin yarı fiyatı. Hadi ucuza şifre paneli vs alayım dediniz, taktırma parasıyla birlikte yine aynı yere ve hatta daha pahalıya geldi. Ki kapınıza olup olmayacağı da belli değil, zaten taktıracak adamı bulup bulamadığınız zaten belli değil. Bir de üzerine şifre veya kartın bir sürü sakıncası olacak. Zaten o sistemlerin iki katı fiyatı bile olsa parmak izi sistemi tercih edilir ki bu da ayrı bir yazı konusu, girmeyelim hiç. Sonuç olarak göreceli olarak ucuz, ama tabi 10 tl ye barel takmak en ucuzu diyenlerdenseniz devam etmeyin lütfen yazıya.

 

 

 

 

 

 

2)      Montajı kendi başınıza yapabileceksiniz

 

Bu göreceli değil, 10 dk sürmüyor montajı. Aşağıda videosunu koyuyorum, video 2.5 dk sürüyor, düşünün artık.

 

 

 

 

 

 

3)      Elektrik çektirmeyeceksiniz

 

Şarj edilebilir, lityum pille çalışıyor. Yani elektrikle alakası yok. Pili nasıl gidiyor derseniz, motorlu bir ürün olmadığı için sadece parmağınızı gösterince pil yiyor, yani kullanıma göre 6 aya kadar kullanırsınız. Pili bitince de şarj etmesi çok rahat, normal cep telefonunuza taktığınız bir harici bataryayı bağlayın şarj etsin.

 

 

 

 

 

 

 

4)      Eski kapınızı ve kilidinizi kullanmaya devam edeceksiniz

 

En süperi bu zaten, kapınızda sonuçta bir kapı göbeği kullanıyorsunuz. Yani kapıların %95ine uyuyor. Çıkarın eski göbeğinizi bunu takın, oldu-bitti. Uydu uymadı, usta çağırayım, aman kapım bozuldu, yok olmadı yeni kapı yaptırayım işi bitti artık yani. Montaj videosunu da koyacağım, takamayanı döverler yani.

 

 

 

 

 

 

5)      Görüntüsü güzel olacak

 

Diğer motorlu tipler gibi kocaman değil, önde ve arkasında çevirmek için topuzları var o kadar. Onun dışında ne kapınızın yanında, üstünde, altında bir şey olmuyor. Kapı kolunuz değişmiyor. Her şey aynı kalıyor. Bence kapıda gayet şık duruyor ve gereksiz başka hiçbir parça bulunmuyor.

 

 

 

 

 

 

6)      Uzun vadede size yeni maliyetler ve sorunlar çıkarmayacak

 

Parmak izli olduğu için, diğer kartlı ürünler gibi sürekli kart kayboldu yeni kart alalım masrafları doğurmuyor. Ayrıca pili şarj edilebilir olduğu ve uzun süre şarjı gittiği için, aman yine pili bitti, pil alayım gibi bir masrafı da olmuyor.  Motorlu olmadığı için diğer parmak izli kilitler gibi bozuldu yandık şimdi gibi bir derdi de yok. Hadi çok çok uzun süre sonra bozuldu, paranız yok. Alın bir tane normal barel yine kapınızı kullanmaya devam edin. Halbuki diğer sistemlerin hepsinde yine o sistemi kullanmanız lazım yoksa kapınızda izler görünür ve yerine başka ürünler uymaz. Yani uzun vadede kesin daha ucuza geliyor diğer sistemlere göre. Gerçi gördüğünüz üzere alırken de daha ucuz zaten.

 


7)      Güvenli olacak

 

Güvenlik olarak zaten çok iyi, parmak izi ünitesi olarak İsviçre’den gelen Dünyanın 1 numaralı ünitesini kullandığı için hani başkasının parmağı uydu açtı falan gibi bir şey olması mümkün değil. Yanında verilen çelik rozeti kullanınca bareli kırmaları vs. gibi bir şey de olmuyor. Çünkü çelik rozeti diğerlerinden farklı ve diğerlerine uyan maymuncuğu bunda kullanamıyorlar. Ayrıca basaç sistemi gibi sadece dili tutmuyor, yani kapıyı kilitleyebiliyorsunuz. Bunun yanında mekanik anahtarı da var, ve o da çift kanallı açılması çok zor tiplerden. Şifremi biri gördü, kartımı biri çaldı konuları olmuyor. Parmak izi zaten en güvenli sistem. Temizlikçiniz ayrıldı mı? Siliyorsunuz parmak izini daha da kapıyı açamıyor. Bu da ayrı yazı konusu ama ana konuyu anlamışsınızdır sanırım.

 

 

 

 

 

 

8)      Konforlu olacak, yani kullanışı da rahat olacak

 

Ben kullanıyorum, en rahat kısımları “Neee? Anahtarı içeride mi unuttun?” kavgalarını yaşamamak; her seferinde çantada anahtarı aramamakbu anahtarı nereye koysam derdinden kurtulmak; eyvah anahtarı kaybettim biri bulur mu acaba stresinden uzaklaşmak vs. vs. Bu da çok uzatılır ama zaten kapınızı parmak izinizle açmanın rahatlığından bahsetmeme gerek yok, zaten o çok belli.

Bu arada ürünün vizyonundan da bahsedeyim, bir 6 ay sonra gelecek olan wifi priziyle modeminizle bağlantı kuracak ve kapınızı aplikasyonundan cep telefonu aracılığı ile açabilecek, üzerine bir de kim girmiş görebileceksiniz. Yani Marelli Magic Parmak İzli Barel durmuyor ve gelişmeye devam edecek. Konfor ve güvenlik de artacak bu şekilde tabi ki. İşin güzeli şu andaki ürünlere kullanılabilecek bunlar, almanız gereken sadece wifi prizi olacak.

 

 

 
9)      Karşınızda muhatap olacak, yarın öbür gün sorun çıkarsa sıkıntı olmayacak

 

Marelli markası 15 seneden fazladır piyasada, distribütörü ise 1974’den beri kilit sektöründe. Yani acaba yarın burada olur mu derdi yok, çünkü işi bu zaten ve son derece büyük bir firma. O konuda da sıkıntınız yok zaten. Ayrıca zaten dediğim gibi bozulma şansı çok az. Niye? Ürünün bozulabilecek asıl kısmı olan parmak izi ünitesi İsviçre’den geliyor ve 10.000.000 kez kullanım testinden geçmiş durumda. Yani bozmak isteseniz de bozmanız kolay değil. Motorlu falan olsa sıkıntı, bozulacak çok parça var ama bunda öyle bir sıkıntı da yok. Süper düşünmüşler yani.

 

 

 

 

10)   Satın alması kolay olacak, bulmak için uğraştırmayacak

 

Valla tabi bu kısım biraz sıkıntı normalde, hani göreyim alayım derseniz. Bayi kısmı yavaş yavaş oturuyor. Bayi olayım derseniz bir görüşürsünüz tabi. Ama bunda da iyi bir çözüm var, internetten direk sipariş verebiliyorsunuz, ertesi gün kargo dahil olarak evinize geliyor. Zaten görülecek çok bir şey yok aslında, o yüzden teknolojinin bu nimetini ben çok seviyorum. Linkini vs. de veriyorum, artık daha ne yapayım bilemiyorum. Buyurun gidin (acele edin bence) : http://www.hirdavatfirsati.com/p-6826-Bareller-%28Kapi-gobegi-silindir%29-Marelli-MAGIC-parmak-izli-kilit-%28kapi-gobegi-bareli-silindiri%29-MAGIC-.html


 

 

Yine çok uzattım, ama değdi yine süper bir yazı oldu. Hadi bakalım görüşmek üzere.


 

Öner TÜRKSEVER

 

 

 

 

 

 

 

<< Geri Yeni Yorum Ekle
s6h1o4d8
2018/12/29 10:31:20
buy an essay online cheap prly
<a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy essays online cheap</a>, where can i buy an essay online
buy college essays online, <a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy essay online for cheap</a> https://buyessayy.us.com/
j4l3s8h3
2018/12/29 10:30:51
help my essay vtxn
<a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">english essay help online</a>, need help writing a essay
help me write my college essay, <a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">essay writing homework help</a> https://essayhelpp.us.com/
p1x4a0g9
2018/12/29 10:28:24
help with essay writing umfs
<a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">scholarship essay help</a> - help writing scholarship essays
the help by kathryn stockett essay - <a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">argumentative essay help</a>
q3v7v8l1
2018/12/29 10:27:37
history essay help bbpk
<a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">essay 123 help</a> - essay homework help online
essay about helping others, <a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">english essay helper</a> https://essayhelpp.us.com/
s2q9h4p2
2018/12/29 10:25:07
essay writing service cheap debx
<a href=" https://cheapessayy.com/ ">cheap essays online</a> - buy essays online cheap
write my essay for cheap - <a href=" https://cheapessayy.com/ ">cheap essay writing services</a>
p1n2h5a0
2018/12/29 10:15:36
buy an essay online cheap ndue
<a href=" https://buyessayy.com/ ">buy essay online</a> - buy essay papers
buy essays online - <a href=" https://buyessayy.com/ ">buy essays</a>
https://buyessayy.com/
y4k9d7h2
2018/12/29 10:12:40
essays custom bcrm
<a href=" https://customessayy.com/ ">writing essays custom</a>, custom essays writing service
write my essay custom writing, <a href=" https://customessayy.com/ ">custom essay services</a>
https://customessayy.com/
i7w1x1i4
2018/12/29 10:06:24
essay writer service krpn
<a href=" https://essaywriterabc.com/ ">cheap essay writers</a>, cheapest essay writers
essay writer helper, <a href=" https://essaywriterabc.com/ ">college essay writers block</a>
o4v1a8e4
2018/12/29 10:02:40
where to buy essays fsua
<a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy essays cheap</a> - buy cheap essay
buy essay online cheap, <a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy essays online</a> https://buyessayy.us.com/
n9w5j3s0
2018/12/29 10:02:38
help with writing an essay dypu
<a href=" https://essayhelpus.com/ ">help with writing essays</a>, help writing a essay for college
essays on the movie the help, <a href=" https://essayhelpus.com/ ">common app essay help</a>
https://essayhelpus.com/
j8s5g2a8
2018/12/29 10:01:22
top essay writing service mpka
<a href=" https://essayservicee.com/ ">best essay writing service online</a>, essay writing service usa
best essay writing service website, <a href=" https://essayservicee.com/ ">law school essay writing service</a>
https://essayservicee.com/
k8g7x8f6
2018/12/29 10:01:01
write my essay service uqtc
<a href=" https://writemyessayabc.com/ ">write my essay 4 me</a>, write my history essay
write my essay for money, <a href=" https://writemyessayabc.com/ ">write my essay fast</a>
q6o8t1m3
2018/12/29 09:57:20
essays online to buy hgsu
<a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy cheap essays</a> - buy essay paper
cheap essays to buy, <a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy essay papers online</a> https://buyessayy.us.com/
b0k3a7q7
2018/12/29 09:53:26
help with writing a essay czvv
<a href=" https://essaywritingabc.com/ ">best college essay writing services</a>, essay writing services for cheap
best mba essay writing service, <a href=" https://essaywritingabc.com/ ">cheapest essay writing service</a>
v2j6r8o8
2018/12/29 09:46:03
cheapest essay writers atgt
<a href=" https://cheapessayy.com/ ">buy cheap essays</a> - cheap essay
cheapest essay writing services - <a href=" https://cheapessayy.com/ ">write my essay for me cheap</a>
p9x3e8q1
2018/12/29 09:44:17
need help with essay writing mpjw
<a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">college essay help</a> - higher english critical essay help
help with essays - <a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">essay about helping others</a> https://essayhelpp.us.com/
q3z6m5o3
2018/12/29 09:42:13
admission college essay help lcpb
<a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">definition essay help</a>, lord of the flies essay help
essay help online - <a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">cheap essay help</a>
v3t0i2j7
2018/12/29 09:40:33
i need help writing a compare and contrast essay rhyx
<a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">i need help writing a essay</a> - college essay helper
easy essay help, <a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">help to write essay</a> https://essayhelpp.us.com/
s1f3u5x7
2018/12/29 09:40:13
buying essays online ruks
<a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy essays</a>, buy custom essay
buy essays online safe - <a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy essay writing online</a> https://buyessayy.us.com/
h7e3g1t2
2018/12/29 09:30:55
cheap custom essays xtll
<a href=" https://customessayy.com/ ">custom essay writing canada</a> - custom essay paper
the best custom essay writing service - <a href=" https://customessayy.com/ ">good customer service essay</a>
https://customessayy.com/
41547 toplam öğe 1  2  3  4  5  6  ...  2078 
Yeni Yorum Ekle
İsim*
Konu*
Yorum*
Lütfen resimde gördüğünüz doğrulama kodunu girin.*
Resmi yeniden yükle