Parmak izli çelik kapı kilitleri ve tüm parmak izli geçiş sistemleri sitemizde!
Kale, Multilock, Marelli parmak izli çelik kilitleri
AnasayfaİletişimÜrünlerResim GalerisiBlog
(Ofis, ev, çelik, ahşap) Kapılarınızı (şifreli, kartlı) parmak izli sisteme tadilat gerektirmeden en kolay nasıl çevirebilirsiniz?
Parmak izli kapı kilidi nasıl kullanılır, ne işe yarar? Kapınızı parmak izli sisteme nasıl geçirebilirsiniz?
Marelli Magic parmak izli çelik kapı kilidi şikayetleri, kullanıcı yorumları nelerdir? Ürünü almak mantıklı mıdır?
En ucuz Parmak izli geçiş kontrol sistemi! Apartman, ofis kapılarınızı Parmak iziyle açmak için ne yapmanız gerekir?
En güvenli çelik kapı : Kale Otomatik Kilitlemeli Monoblok Çelik Kapı Kilidi ne işe yarar? Parmak izli barelle birlikte kullanmanın faydaları..
(Ofis, ev, çelik, ahşap) Kapılarınızı (şifreli, kartlı) parmak izli sisteme tadilat gerektirmeden en kolay nasıl çevirebilirsiniz?
Çelik kapılar için en iyi parmak izli sistem hangisidir? Marelli MAGIC parmak izli barel, artık yepyeni versiyonuyla bu soruyu bitirdi…
Aralık, 2016
Kasım, 2017

(Ofis, ev, çelik, ahşap) Kapılarınızı (şifreli, kartlı) parmak izli sisteme tadilat gerektirmeden en kolay nasıl çevirebilirsiniz?

 

            

          Geçen yazımda bahsettim bu üründen o yüzden o kadar detaya girmeyeceğim. Ürünün detayları için o yazıma gitmek isteyenler buraya tıklasın geçsin. Ben bu yazıda olayın başka bir yönüne odaklanacağım çünkü. Bu arada ürün neydi onu söyleyeyim tabi, abartmayayım hepiniz düzenli okurum olmayabilirsiniz. Ürün Marelli MagicParmak İzli Barel….

 

 

 

 


                Çoğu insan kapısını kartla, şifreyle veya parmak iziyle açmak istiyor ama eski kapısında tadilat yaptırmak istemiyor + ustayla uğraşmak istemiyor + çok para ödemek istemiyor + kapısını bozmak istemiyor + elektrik çektirmek istemiyor + görüntü kirliliği istemiyor + doğru ürünü bulamıyor vs vs arttırılabilir. Neyse ki artık sektörde okumuş insanlar da var da bu sorunları çözebiliyoruz. (O kişi benim bu arada, off yine narsistik özelliklerim ortaya çıktı kusuruma bakmayın arada hortlayabiliyor.) J

 

 


                Çok ürün var bu işi yapmak için (parmak izli, kartlı, şifreli geçiş kontrol üniteleri, elektrikli kapı karşılıkları, kartlı kilitler vs vs) , hepsini de satıyoruz yıllardır ama bir sürü sorun oluyor. Yukarıda + ile yazdığım her şeyi yaşıyoruz açıkçası. En önemli sorun kapıda değişiklik yapmak ve elektrik çekmek, ya biri oluyor, ya da ikisi de sorun oluyor. Hem görsel açıdan hem de maliyet açısından büyük sıkıntı oluyor, doğru şekilde montaj yapacak adamı bulmak konusu ise en büyük sıkıntı. Yani adamda para var ama kime güveneceğini ve nasıl yaptıracağını bilemiyor kıyamam. Parası olmayıp bir de bu sorunlarla karşılaşanlara ise hiç hiç kıyamam. J


 

                Neyse zaten yukardaki gibi bir sorununuz olmasa bu yazıda ne işiniz var, umarım paranız vardır da az kıyamadıklarımdansınızdır. J  Size nasıl bir ürün bulmak lazım?

 

1)      Maliyeti çok aşırı olmayacak

2)      Montajı kendi başınıza yapabileceksiniz

3)      Elektrik çektirmeyeceksiniz

4)      Eski kapınızı ve kilidinizi kullanmaya devam edeceksiniz

5)      Görüntüsü güzel olacak

6)      Uzun vadede size yeni maliyetler ve sorunlar çıkarmayacak

7)      Güvenli olacak

8)      Konforlu olacak, yani kullanışı da rahat olacak

9)      Satın alması kolay olacak, bulmak için uğraştırmayacak

10)   Karşınızda muhatap olacak, yarın öbür gün sorun çıkarsa sıkıntı olmayacak

 


Daha da gider de, bu kadarı yeter herhalde ihtiyaçlarınız için. O zaman hemen size çözüm olan ürünü söyleyeyim de rahatlayayım. Başta söylediydim zaten, o zaman niye bu 10 maddeye uygun olduğunu anlatayım. Marelli Magic Parmak İzli Barel bu 10 maddeye hatta daha fazlasına da uyuyor, niye mi? Tek tek gidelim anlaması ve anlatması kolay olsun :

 

 

1)      Maliyeti çok aşırı olmayacak

 

Valla bu tabi göreceli bir konu olduğu için ucuz da diyemiyorum, pahalı da. Herkese göre değişir. Ama benim ucuz ve pahalı tanımlamam şöyledir, alternatiflerine bakarsın yaptığı işe bakarsın, ona göre karar verirsin. Marelli Magic barel diğer parmak izli ürünlerin yarı fiyatı. Hadi ucuza şifre paneli vs alayım dediniz, taktırma parasıyla birlikte yine aynı yere ve hatta daha pahalıya geldi. Ki kapınıza olup olmayacağı da belli değil, zaten taktıracak adamı bulup bulamadığınız zaten belli değil. Bir de üzerine şifre veya kartın bir sürü sakıncası olacak. Zaten o sistemlerin iki katı fiyatı bile olsa parmak izi sistemi tercih edilir ki bu da ayrı bir yazı konusu, girmeyelim hiç. Sonuç olarak göreceli olarak ucuz, ama tabi 10 tl ye barel takmak en ucuzu diyenlerdenseniz devam etmeyin lütfen yazıya.

 

 

 

 

 

 

2)      Montajı kendi başınıza yapabileceksiniz

 

Bu göreceli değil, 10 dk sürmüyor montajı. Aşağıda videosunu koyuyorum, video 2.5 dk sürüyor, düşünün artık.

 

 

 

 

 

 

3)      Elektrik çektirmeyeceksiniz

 

Şarj edilebilir, lityum pille çalışıyor. Yani elektrikle alakası yok. Pili nasıl gidiyor derseniz, motorlu bir ürün olmadığı için sadece parmağınızı gösterince pil yiyor, yani kullanıma göre 6 aya kadar kullanırsınız. Pili bitince de şarj etmesi çok rahat, normal cep telefonunuza taktığınız bir harici bataryayı bağlayın şarj etsin.

 

 

 

 

 

 

 

4)      Eski kapınızı ve kilidinizi kullanmaya devam edeceksiniz

 

En süperi bu zaten, kapınızda sonuçta bir kapı göbeği kullanıyorsunuz. Yani kapıların %95ine uyuyor. Çıkarın eski göbeğinizi bunu takın, oldu-bitti. Uydu uymadı, usta çağırayım, aman kapım bozuldu, yok olmadı yeni kapı yaptırayım işi bitti artık yani. Montaj videosunu da koyacağım, takamayanı döverler yani.

 

 

 

 

 

 

5)      Görüntüsü güzel olacak

 

Diğer motorlu tipler gibi kocaman değil, önde ve arkasında çevirmek için topuzları var o kadar. Onun dışında ne kapınızın yanında, üstünde, altında bir şey olmuyor. Kapı kolunuz değişmiyor. Her şey aynı kalıyor. Bence kapıda gayet şık duruyor ve gereksiz başka hiçbir parça bulunmuyor.

 

 

 

 

 

 

6)      Uzun vadede size yeni maliyetler ve sorunlar çıkarmayacak

 

Parmak izli olduğu için, diğer kartlı ürünler gibi sürekli kart kayboldu yeni kart alalım masrafları doğurmuyor. Ayrıca pili şarj edilebilir olduğu ve uzun süre şarjı gittiği için, aman yine pili bitti, pil alayım gibi bir masrafı da olmuyor.  Motorlu olmadığı için diğer parmak izli kilitler gibi bozuldu yandık şimdi gibi bir derdi de yok. Hadi çok çok uzun süre sonra bozuldu, paranız yok. Alın bir tane normal barel yine kapınızı kullanmaya devam edin. Halbuki diğer sistemlerin hepsinde yine o sistemi kullanmanız lazım yoksa kapınızda izler görünür ve yerine başka ürünler uymaz. Yani uzun vadede kesin daha ucuza geliyor diğer sistemlere göre. Gerçi gördüğünüz üzere alırken de daha ucuz zaten.

 


7)      Güvenli olacak

 

Güvenlik olarak zaten çok iyi, parmak izi ünitesi olarak İsviçre’den gelen Dünyanın 1 numaralı ünitesini kullandığı için hani başkasının parmağı uydu açtı falan gibi bir şey olması mümkün değil. Yanında verilen çelik rozeti kullanınca bareli kırmaları vs. gibi bir şey de olmuyor. Çünkü çelik rozeti diğerlerinden farklı ve diğerlerine uyan maymuncuğu bunda kullanamıyorlar. Ayrıca basaç sistemi gibi sadece dili tutmuyor, yani kapıyı kilitleyebiliyorsunuz. Bunun yanında mekanik anahtarı da var, ve o da çift kanallı açılması çok zor tiplerden. Şifremi biri gördü, kartımı biri çaldı konuları olmuyor. Parmak izi zaten en güvenli sistem. Temizlikçiniz ayrıldı mı? Siliyorsunuz parmak izini daha da kapıyı açamıyor. Bu da ayrı yazı konusu ama ana konuyu anlamışsınızdır sanırım.

 

 

 

 

 

 

8)      Konforlu olacak, yani kullanışı da rahat olacak

 

Ben kullanıyorum, en rahat kısımları “Neee? Anahtarı içeride mi unuttun?” kavgalarını yaşamamak; her seferinde çantada anahtarı aramamakbu anahtarı nereye koysam derdinden kurtulmak; eyvah anahtarı kaybettim biri bulur mu acaba stresinden uzaklaşmak vs. vs. Bu da çok uzatılır ama zaten kapınızı parmak izinizle açmanın rahatlığından bahsetmeme gerek yok, zaten o çok belli.

Bu arada ürünün vizyonundan da bahsedeyim, bir 6 ay sonra gelecek olan wifi priziyle modeminizle bağlantı kuracak ve kapınızı aplikasyonundan cep telefonu aracılığı ile açabilecek, üzerine bir de kim girmiş görebileceksiniz. Yani Marelli Magic Parmak İzli Barel durmuyor ve gelişmeye devam edecek. Konfor ve güvenlik de artacak bu şekilde tabi ki. İşin güzeli şu andaki ürünlere kullanılabilecek bunlar, almanız gereken sadece wifi prizi olacak.

 

 

 
9)      Karşınızda muhatap olacak, yarın öbür gün sorun çıkarsa sıkıntı olmayacak

 

Marelli markası 15 seneden fazladır piyasada, distribütörü ise 1974’den beri kilit sektöründe. Yani acaba yarın burada olur mu derdi yok, çünkü işi bu zaten ve son derece büyük bir firma. O konuda da sıkıntınız yok zaten. Ayrıca zaten dediğim gibi bozulma şansı çok az. Niye? Ürünün bozulabilecek asıl kısmı olan parmak izi ünitesi İsviçre’den geliyor ve 10.000.000 kez kullanım testinden geçmiş durumda. Yani bozmak isteseniz de bozmanız kolay değil. Motorlu falan olsa sıkıntı, bozulacak çok parça var ama bunda öyle bir sıkıntı da yok. Süper düşünmüşler yani.

 

 

 

 

10)   Satın alması kolay olacak, bulmak için uğraştırmayacak

 

Valla tabi bu kısım biraz sıkıntı normalde, hani göreyim alayım derseniz. Bayi kısmı yavaş yavaş oturuyor. Bayi olayım derseniz bir görüşürsünüz tabi. Ama bunda da iyi bir çözüm var, internetten direk sipariş verebiliyorsunuz, ertesi gün kargo dahil olarak evinize geliyor. Zaten görülecek çok bir şey yok aslında, o yüzden teknolojinin bu nimetini ben çok seviyorum. Linkini vs. de veriyorum, artık daha ne yapayım bilemiyorum. Buyurun gidin (acele edin bence) : http://www.hirdavatfirsati.com/p-6826-Bareller-%28Kapi-gobegi-silindir%29-Marelli-MAGIC-parmak-izli-kilit-%28kapi-gobegi-bareli-silindiri%29-MAGIC-.html


 

 

Yine çok uzattım, ama değdi yine süper bir yazı oldu. Hadi bakalım görüşmek üzere.


 

Öner TÜRKSEVER

 

 

 

 

 

 

 

<< Geri Yeni Yorum Ekle
o1n8z0j5
2018/12/29 11:51:31
essay writers for pay hixj
<a href=" https://essaywriterabc.com/ ">essay writer program</a>, custom essay writers
professional essay writer - <a href=" https://essaywriterabc.com/ ">college essay writer</a>
x9m5n6w2
2018/12/29 11:45:13
essay writing services reviews xzgv
<a href=" https://essayservicee.com/ ">college essay review services</a>, essay writing service canada
essay writing services singapore, <a href=" https://essayservicee.com/ ">essay writing service review</a>
https://essayservicee.com/
h3p6i8z1
2018/12/29 11:43:58
cheap essay buy maeu
<a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy cheap essay</a>, cheap essays to buy
essays online to buy, <a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy an essay cheap</a> https://buyessayy.us.com/
p6z8t7z2
2018/12/29 11:43:42
cheap essays for sale seps
<a href=" https://cheapessayy.com/ ">write my essay for me cheap</a>, cheap essay writer service
essay service cheap - <a href=" https://cheapessayy.com/ ">do my essay for me cheap</a>
t1h2u5b7
2018/12/29 11:40:50
custom essay writing service reviews jwkj
<a href=" https://customessayy.com/ ">essay custom</a> - custom essay UK
cheap custom essays, <a href=" https://customessayy.com/ ">academic custom essays</a>
https://customessayy.com/
p2y8f9h0
2018/12/29 11:33:32
mba admission essay writing service ewlb
<a href=" https://essaywritingabc.com/ ">college essay writing help</a>, custom essay writing reviews
what is a good essay writing service, <a href=" https://essaywritingabc.com/ ">top essay writing service</a>
h4z0p9s2
2018/12/29 11:29:49
best essay help review euwu
<a href=" https://essayhelpus.com/ ">help with essay writing</a> - tok essay help
extended essay help - <a href=" https://essayhelpus.com/ ">writing an essay help</a>
https://essayhelpus.com/
u9i6z6m6
2018/12/29 11:23:21
where can i buy an essay online atvf
<a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy an essay cheap</a> - buy cheap essays
essay buy, <a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy essays</a> https://buyessayy.us.com/
u2t7a1h7
2018/12/29 11:18:47
write my college essay me pwmg
<a href=" https://writemyessayabc.com/ ">write my social work essay</a> - who can write my essay for me
can i pay someone to write my essay, <a href=" https://writemyessayabc.com/ ">pay to write my essay</a>
i6t0v7d2
2018/12/29 11:17:52
definition essay help yzsv
<a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">essay paper writing help</a> - romeo and juliet essay help
student essay help, <a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">help me write essay</a> https://essayhelpp.us.com/
y4o1d2l4
2018/12/29 11:15:51
help my essay gfay
<a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">help on essay writing</a> - help with my essay
argumentative essay helper - <a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">admission essay help</a> https://essayhelpp.us.com/
q0r9l7i9
2018/12/29 11:15:17
extended essay help gxmj
<a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">help write essay</a>, essay writing help for high school students
the help essay questions - <a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">college application essay help</a>
a6x5b2d2
2018/12/29 11:10:43
buying essays flqt
<a href=" https://buyessayy.com/ ">buy essay papers cheap</a>, buy custom essay online
cheap essay buy - <a href=" https://buyessayy.com/ ">buy college essays online</a>
https://buyessayy.com/
v2p4z6j7
2018/12/29 10:59:50
college essay writer czgp
<a href=" https://essaywriterabc.com/ ">professional college application essay writers</a>, cheap essay writers
essay writer reddit - <a href=" https://essaywriterabc.com/ ">essay writers online</a>
d6d4y7g9
2018/12/29 10:55:55
customer service essay jokq
<a href=" https://customessayy.com/ ">custom admission essay</a> - custom writing essays
custom writing essay service - <a href=" https://customessayy.com/ ">best custom essay site</a>
https://customessayy.com/
o0o1q9t0
2018/12/29 10:54:35
buy cheap essay fopl
<a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy an essay online</a>, buy an essay online
buy an essay cheap - <a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy an essay online</a> https://buyessayy.us.com/
d2z7x0y8
2018/12/29 10:53:23
top rated essay writing service itzy
<a href=" https://essayservicee.com/ ">online essay editing service</a> - what is the best custom essay writing service
discount essay writing service, <a href=" https://essayservicee.com/ ">discount essay writing service</a>
https://essayservicee.com/
c4q2z8r1
2018/12/29 10:49:18
buy essay paper iour
<a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy an essay</a> - buy essay papers cheap
buy cheap essay, <a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buying essays online</a> https://buyessayy.us.com/
b2z5c5h5
2018/12/29 10:45:58
online essay writing help xfhj
<a href=" https://essayhelpus.com/ ">help me essays</a> - essay introduction help
assignment essay help - <a href=" https://essayhelpus.com/ ">assignment essay help</a>
https://essayhelpus.com/
k2v6i2j7
2018/12/29 10:44:01
best custom essay writing services urol
<a href=" https://essaywritingabc.com/ ">help on essay writing</a>, english essay writing help
help writing essays for college, <a href=" https://essaywritingabc.com/ ">essay writing service legit</a>
41547 toplam öğe 1  2  3  4  5  ...  2078 
Yeni Yorum Ekle
İsim*
Konu*
Yorum*
Lütfen resimde gördüğünüz doğrulama kodunu girin.*
Resmi yeniden yükle