Parmak izli çelik kapı kilitleri ve tüm parmak izli geçiş sistemleri sitemizde!
Kale, Desi, Linus, Marelli parmak izli çelik kilitleri
AnasayfaİletişimÜrünlerResim GalerisiBlog
(Ofis, ev, çelik, ahşap) Kapılarınızı (şifreli, kartlı) parmak izli sisteme tadilat gerektirmeden en kolay nasıl çevirebilirsiniz?
Parmak izli kapı kilidi nasıl kullanılır, ne işe yarar? Kapınızı parmak izli sisteme nasıl geçirebilirsiniz?
Marelli Magic parmak izli çelik kapı kilidi şikayetleri, kullanıcı yorumları nelerdir? Ürünü almak mantıklı mıdır?
En ucuz Parmak izli geçiş kontrol sistemi! Apartman, ofis kapılarınızı Parmak iziyle açmak için ne yapmanız gerekir?
En güvenli çelik kapı : Kale Otomatik Kilitlemeli Monoblok Çelik Kapı Kilidi ne işe yarar? Parmak izli barelle birlikte kullanmanın faydaları..
(Ofis, ev, çelik, ahşap) Kapılarınızı (şifreli, kartlı) parmak izli sisteme tadilat gerektirmeden en kolay nasıl çevirebilirsiniz?
Çelik kapılar için en iyi parmak izli sistem hangisidir? Marelli MAGIC parmak izli barel, artık yepyeni versiyonuyla bu soruyu bitirdi…
Aralık, 2016
Kasım, 2017

(Ofis, ev, çelik, ahşap) Kapılarınızı (şifreli, kartlı) parmak izli sisteme tadilat gerektirmeden en kolay nasıl çevirebilirsiniz?

 

            

          Geçen yazımda bahsettim bu üründen o yüzden o kadar detaya girmeyeceğim. Ürünün detayları için o yazıma gitmek isteyenler buraya tıklasın geçsin. Ben bu yazıda olayın başka bir yönüne odaklanacağım çünkü. Bu arada ürün neydi onu söyleyeyim tabi, abartmayayım hepiniz düzenli okurum olmayabilirsiniz. Ürün Marelli MagicParmak İzli Barel….

 

 

 

 


                Çoğu insan kapısını kartla, şifreyle veya parmak iziyle açmak istiyor ama eski kapısında tadilat yaptırmak istemiyor + ustayla uğraşmak istemiyor + çok para ödemek istemiyor + kapısını bozmak istemiyor + elektrik çektirmek istemiyor + görüntü kirliliği istemiyor + doğru ürünü bulamıyor vs vs arttırılabilir. Neyse ki artık sektörde okumuş insanlar da var da bu sorunları çözebiliyoruz. (O kişi benim bu arada, off yine narsistik özelliklerim ortaya çıktı kusuruma bakmayın arada hortlayabiliyor.) J

 

 


                Çok ürün var bu işi yapmak için (parmak izli, kartlı, şifreli geçiş kontrol üniteleri, elektrikli kapı karşılıkları, kartlı kilitler vs vs) , hepsini de satıyoruz yıllardır ama bir sürü sorun oluyor. Yukarıda + ile yazdığım her şeyi yaşıyoruz açıkçası. En önemli sorun kapıda değişiklik yapmak ve elektrik çekmek, ya biri oluyor, ya da ikisi de sorun oluyor. Hem görsel açıdan hem de maliyet açısından büyük sıkıntı oluyor, doğru şekilde montaj yapacak adamı bulmak konusu ise en büyük sıkıntı. Yani adamda para var ama kime güveneceğini ve nasıl yaptıracağını bilemiyor kıyamam. Parası olmayıp bir de bu sorunlarla karşılaşanlara ise hiç hiç kıyamam. J


 

                Neyse zaten yukardaki gibi bir sorununuz olmasa bu yazıda ne işiniz var, umarım paranız vardır da az kıyamadıklarımdansınızdır. J  Size nasıl bir ürün bulmak lazım?

 

1)      Maliyeti çok aşırı olmayacak

2)      Montajı kendi başınıza yapabileceksiniz

3)      Elektrik çektirmeyeceksiniz

4)      Eski kapınızı ve kilidinizi kullanmaya devam edeceksiniz

5)      Görüntüsü güzel olacak

6)      Uzun vadede size yeni maliyetler ve sorunlar çıkarmayacak

7)      Güvenli olacak

8)      Konforlu olacak, yani kullanışı da rahat olacak

9)      Satın alması kolay olacak, bulmak için uğraştırmayacak

10)   Karşınızda muhatap olacak, yarın öbür gün sorun çıkarsa sıkıntı olmayacak

 


Daha da gider de, bu kadarı yeter herhalde ihtiyaçlarınız için. O zaman hemen size çözüm olan ürünü söyleyeyim de rahatlayayım. Başta söylediydim zaten, o zaman niye bu 10 maddeye uygun olduğunu anlatayım. Marelli Magic Parmak İzli Barel bu 10 maddeye hatta daha fazlasına da uyuyor, niye mi? Tek tek gidelim anlaması ve anlatması kolay olsun :

 

 

 

1)      Maliyeti çok aşırı olmayacak

 

Valla bu tabi göreceli bir konu olduğu için ucuz da diyemiyorum, pahalı da. Herkese göre değişir. Ama benim ucuz ve pahalı tanımlamam şöyledir, alternatiflerine bakarsın yaptığı işe bakarsın, ona göre karar verirsin. Marelli Magic barel diğer parmak izli ürünlerin yarı fiyatı. Hadi ucuza şifre paneli vs alayım dediniz, taktırma parasıyla birlikte yine aynı yere ve hatta daha pahalıya geldi. Ki kapınıza olup olmayacağı da belli değil, zaten taktıracak adamı bulup bulamadığınız zaten belli değil. Bir de üzerine şifre veya kartın bir sürü sakıncası olacak. Zaten o sistemlerin iki katı fiyatı bile olsa parmak izi sistemi tercih edilir ki bu da ayrı bir yazı konusu, girmeyelim hiç. Sonuç olarak göreceli olarak ucuz, ama tabi 10 tl ye barel takmak en ucuzu diyenlerdenseniz devam etmeyin lütfen yazıya.

 

 

 

 

 

 

 

2)      Montajı kendi başınıza yapabileceksiniz

 

Bu göreceli değil, 10 dk sürmüyor montajı. Aşağıda videosunu koyuyorum, video 2.5 dk sürüyor, düşünün artık.

 

 

 

 

 

 

 

3)      Elektrik çektirmeyeceksiniz

 

Şarj edilebilir, lityum pille çalışıyor. Yani elektrikle alakası yok. Pili nasıl gidiyor derseniz, motorlu bir ürün olmadığı için sadece parmağınızı gösterince pil yiyor, yani kullanıma göre 6 aya kadar kullanırsınız. Pili bitince de şarj etmesi çok rahat, normal cep telefonunuza taktığınız bir harici bataryayı bağlayın şarj etsin.

 

 

 

 

 

 

 

 

4)      Eski kapınızı ve kilidinizi kullanmaya devam edeceksiniz

 

En süperi bu zaten, kapınızda sonuçta bir kapı göbeği kullanıyorsunuz. Yani kapıların %95ine uyuyor. Çıkarın eski göbeğinizi bunu takın, oldu-bitti. Uydu uymadı, usta çağırayım, aman kapım bozuldu, yok olmadı yeni kapı yaptırayım işi bitti artık yani. Montaj videosunu da koyacağım, takamayanı döverler yani.

 

 

 

 

 

 

 

5)      Görüntüsü güzel olacak

 

Diğer motorlu tipler gibi kocaman değil, önde ve arkasında çevirmek için topuzları var o kadar. Onun dışında ne kapınızın yanında, üstünde, altında bir şey olmuyor. Kapı kolunuz değişmiyor. Her şey aynı kalıyor. Bence kapıda gayet şık duruyor ve gereksiz başka hiçbir parça bulunmuyor.

 

 

 

 

 

 

 

6)      Uzun vadede size yeni maliyetler ve sorunlar çıkarmayacak

 

Parmak izli olduğu için, diğer kartlı ürünler gibi sürekli kart kayboldu yeni kart alalım masrafları doğurmuyor. Ayrıca pili şarj edilebilir olduğu ve uzun süre şarjı gittiği için, aman yine pili bitti, pil alayım gibi bir masrafı da olmuyor.  Motorlu olmadığı için diğer parmak izli kilitler gibi bozuldu yandık şimdi gibi bir derdi de yok. Hadi çok çok uzun süre sonra bozuldu, paranız yok. Alın bir tane normal barel yine kapınızı kullanmaya devam edin. Halbuki diğer sistemlerin hepsinde yine o sistemi kullanmanız lazım yoksa kapınızda izler görünür ve yerine başka ürünler uymaz. Yani uzun vadede kesin daha ucuza geliyor diğer sistemlere göre. Gerçi gördüğünüz üzere alırken de daha ucuz zaten.

 

 


 

7)      Güvenli olacak

 

Güvenlik olarak zaten çok iyi, parmak izi ünitesi olarak İsviçre’den gelen Dünyanın 1 numaralı ünitesini kullandığı için hani başkasının parmağı uydu açtı falan gibi bir şey olması mümkün değil. Yanında verilen çelik rozeti kullanınca bareli kırmaları vs. gibi bir şey de olmuyor. Çünkü çelik rozeti diğerlerinden farklı ve diğerlerine uyan maymuncuğu bunda kullanamıyorlar. Ayrıca basaç sistemi gibi sadece dili tutmuyor, yani kapıyı kilitleyebiliyorsunuz. Bunun yanında mekanik anahtarı da var, ve o da çift kanallı açılması çok zor tiplerden. Şifremi biri gördü, kartımı biri çaldı konuları olmuyor. Parmak izi zaten en güvenli sistem. Temizlikçiniz ayrıldı mı? Siliyorsunuz parmak izini daha da kapıyı açamıyor. Bu da ayrı yazı konusu ama ana konuyu anlamışsınızdır sanırım.

 

 

 

 

 

 

 

8)      Konforlu olacak, yani kullanışı da rahat olacak

 

Ben kullanıyorum, en rahat kısımları “Neee? Anahtarı içeride mi unuttun?” kavgalarını yaşamamak; her seferinde çantada anahtarı aramamakbu anahtarı nereye koysam derdinden kurtulmak; eyvah anahtarı kaybettim biri bulur mu acaba stresinden uzaklaşmak vs. vs. Bu da çok uzatılır ama zaten kapınızı parmak izinizle açmanın rahatlığından bahsetmeme gerek yok, zaten o çok belli.

Bu arada ürünün vizyonundan da bahsedeyim, bir 6 ay sonra gelecek olan wifi priziyle modeminizle bağlantı kuracak ve kapınızı aplikasyonundan cep telefonu aracılığı ile açabilecek, üzerine bir de kim girmiş görebileceksiniz. Yani Marelli Magic Parmak İzli Barel durmuyor ve gelişmeye devam edecek. Konfor ve güvenlik de artacak bu şekilde tabi ki. İşin güzeli şu andaki ürünlere kullanılabilecek bunlar, almanız gereken sadece wifi prizi olacak.

 

 

 

  


 

9)      Karşınızda muhatap olacak, yarın öbür gün sorun çıkarsa sıkıntı olmayacak

 

Marelli markası 15 seneden fazladır piyasada, distribütörü ise 1974’den beri kilit sektöründe. Yani acaba yarın burada olur mu derdi yok, çünkü işi bu zaten ve son derece büyük bir firma. O konuda da sıkıntınız yok zaten. Ayrıca zaten dediğim gibi bozulma şansı çok az. Niye? Ürünün bozulabilecek asıl kısmı olan parmak izi ünitesi İsviçre’den geliyor ve 10.000.000 kez kullanım testinden geçmiş durumda. Yani bozmak isteseniz de bozmanız kolay değil. Motorlu falan olsa sıkıntı, bozulacak çok parça var ama bunda öyle bir sıkıntı da yok. Süper düşünmüşler yani.

 

 

 

 

10)   Satın alması kolay olacak

, bulmak için uğraştırmayacak

 

Valla tabi bu kısım biraz sıkıntı normalde, hani göreyim alayım derseniz. Bayi kısmı yavaş yavaş oturuyor. Bayi olayım derseniz bir görüşürsünüz tabi. Ama bunda da iyi bir çözüm var, internetten direk sipariş verebiliyorsunuz, ertesi gün kargo dahil olarak evinize geliyor. Zaten görülecek çok bir şey yok aslında, o yüzden teknolojinin bu nimetini ben çok seviyorum. Linkini vs. de veriyorum, artık daha ne yapayım bilemiyorum. Buyurun gidin (acele edin bence) : http://www.hirdavatfirsati.com/p-6826-Bareller-%28Kapi-gobegi-silindir%29-Marelli-MAGIC-parmak-izli-kilit-%28kapi-gobegi-bareli-silindiri%29-MAGIC-.html


 

 

Yine çok uzattım, ama değdi yine süper bir yazı oldu. Hadi bakalım görüşmek üzere.


 

Öner TÜRKSEVER

 

 

 

 

 

 

 

<< Geri Yeni Yorum Ekle
t6w3t6x6
2018/12/27 20:26:58
lord of the flies essay help lalm
<a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">essay helper</a> - easy essay help
help with writing essays at university - <a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">i need help writing a descriptive essay</a> https://essayhelpp.us.com/
e2f5c9q6
2018/12/27 20:16:52
essay help writing ypro
<a href=" https://essayhelpus.com/ ">scholarship essay help</a> - help me essay
essays on the help, <a href=" https://essayhelpus.com/ ">essay title help</a>
https://essayhelpus.com/
b1d1f0r1
2018/12/27 20:12:57
college essay review services bqyz
<a href=" https://essayservicee.com/ ">best essay review services</a>, cheap essay writing service
essay services reviews, <a href=" https://essayservicee.com/ ">custom essays writing service</a>
https://essayservicee.com/
x6p8v3k9
2018/12/27 20:10:06
help me write my college essay qpah
<a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">college essay help long island</a> - essay homework help online
college essay helper, <a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">custom essays essay help</a> https://essayhelpp.us.com/
x9m0s7n0
2018/12/27 20:02:54
where can i buy an essay online yxjv
<a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy essays online cheap</a>, buy custom essays
buying essay - <a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy cheap essay</a> https://buyessayy.us.com/
a2i4o9e6
2018/12/27 20:02:00
custom application essay pfba
<a href=" https://customessayy.com/ ">urgent custom essays</a>, custom essay
essays custom, <a href=" https://customessayy.com/ ">cheap custom essay papers</a>
https://customessayy.com/
r1j6v2g5
2018/12/27 19:57:27
help on essays hcky
<a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">personal essay help</a>, help writing a compare and contrast essay
i need help writing a narrative essay, <a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">help essay writing</a>
x3a3g0g5
2018/12/27 19:53:38
buy argumentative essay srcx
<a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy an essay cheap</a>, buy a essay
buy essay cheap, <a href=" https://buyessayy.us.com/ ">cheap essay buy</a> https://buyessayy.us.com/
l7d8j0z0
2018/12/27 19:40:20
buy an essay online cheap faxe
<a href=" https://buyessayy.com/ ">essays to buy</a> - buy custom essay
buy essays cheap, <a href=" https://buyessayy.com/ ">buy essay cheap</a>
https://buyessayy.com/
j0t5s2z3
2018/12/27 19:37:16
college essay ideas help xbbj
<a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">essay help college</a> - i need help writing a narrative essay
essay about the help, <a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">the help by kathryn stockett essay</a> https://essayhelpp.us.com/
t8h8h8i1
2018/12/27 19:33:59
cheap essay writing services rpwn
<a href=" https://cheapessayy.com/ ">do my essay for me cheap</a> - cheapest essay writers
cheap custom essay writing - <a href=" https://cheapessayy.com/ ">cheap custom essay</a>
g0h4u4p0
2018/12/27 19:33:39
college application essay writing help ukdb
<a href=" https://essayhelpus.com/ ">help with essay papers</a> - college essay help online
i need help writing a essay, <a href=" https://essayhelpus.com/ ">persuasive essay writing help</a>
https://essayhelpus.com/
a2g2z9f5
2018/12/27 19:31:59
buy custom essay qlby
<a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy essay writing</a> - buy cheap essay
buy essay cheap - <a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy a essay</a> https://buyessayy.us.com/
x9z1g9l9
2018/12/27 19:27:43
good essay writing company fodu
<a href=" https://essaywritingabc.com/ ">essay writing service</a>, best online essay writing service
online essay writing service - <a href=" https://essaywritingabc.com/ ">essay writing help</a>
b3f3x2g1
2018/12/27 19:22:38
common app essay help dvml
<a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">admissions essay help</a> - help with writing essays at university
help with college essay - <a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">help with essays assignments</a> https://essayhelpp.us.com/
x6z1y0i6
2018/12/27 19:20:45
looking for someone to write my essay yrwi
<a href=" https://writemyessayabc.com/ ">what can i write my essay on</a>, write my essay for me
write my essay fast - <a href=" https://writemyessayabc.com/ ">write my law essay</a>
j5i9t2g4
2018/12/27 19:18:12
best essay writing service website omyu
<a href=" https://essayservicee.com/ ">essay writing service reviews</a>, academic essay writing services
best essays writing service - <a href=" https://essayservicee.com/ ">community service essay</a>
https://essayservicee.com/
z8f1v2t7
2018/12/27 19:17:56
fast custom essay ltwm
<a href=" https://customessayy.com/ ">custom essay writing help</a> - custom essays cheap
custom essay station, <a href=" https://customessayy.com/ ">custom order essays</a>
https://customessayy.com/
k6v1o4f2
2018/12/27 19:12:30
essays on the help nool
<a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">help with college essay</a>, urgent essay help
help me write my essay - <a href=" https://essayhelpp.us.com/ ">help me to write an essay</a>
k1q3y8l4
2018/12/27 19:12:17
buy custom essays online ihca
<a href=" https://buyessayy.us.com/ ">cheap essay buy</a>, buy custom essay
buy essays cheap, <a href=" https://buyessayy.us.com/ ">buy essay cheap</a> https://buyessayy.us.com/
40907 toplam öğe 1  2  3  4  5  ...  2046 
Yeni Yorum Ekle
İsim*
Konu*
Yorum*
Lütfen resimde gördüğünüz doğrulama kodunu girin.*
Resmi yeniden yükle